Ława do salonu ? Hit czy kit?

ława

Salon to miejsce, w którym nie tylko chętnie wypoczywamy, ale również przyjmujemy naszych gości. Czasami salon musi jednocześnie pełnić funkcję jadalni Dlatego wyposażenie salonu powinno być wygodne, ale przede wszystkim praktyczne. Z pewnością warto zdecydować się na ciekawą ławę, która pomoże lepiej wykorzystać przestrzeń dostępną w salonie.

Ale dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką ławę? Ława to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż stolik kawowy. Przede wszystkim ma zdecydowanie większą powierzchnię. Jednocześnie jednak ma podobną wysokość, zatem idealnie nadaje się do kanapy czy jakiegoś kompletu wypoczynkowego. Na takiej ławie zmieszczą się różne przekąski, szklanki, talerze czy inne akcesoria niezbędne w czasie większych spotkań towarzyskich. Ławy bardzo często posiadają również praktyczną półkę pod blatem, na której można trzymać prasę, książki czy inne akcesoria.

Warto również zdecydować się na ławostół. Jednocześnie mebel ten może pełnić rolę ławy oraz stołu jadalnego. Dzięki czemu jest to możliwe? Ławostoły dają możliwość podniesienia blatu do góry. Poza tym nowoczesne ławostoły posiadają również możliwość rozsuwania blatu, dzięki czemu zapewniają jeszcze więcej miejsca. Podczas większych spotkań każdy będzie mógł się poczuć wygodnie.

Jednak ławy są nie tylko bardzo praktyczne. Warto również zwrócić uwagę na ich wygląd. Wykonywane są z rozmaitych materiałów, dzięki czemu bez problemu dobierzemy ławę pasującą do wystroju wnętrza naszego domu. Taka ława stanie się jednocześnie jego ozdobą.