koniec szkoły

Mówi się, że edukacja upada i obniża swój poziom, a dawne relacje uczeń-nauczyciel zostały zdeformowane. Dzisiaj pedagog nie jest autorytetem. Papierkowa robota, na która został skazany odbiera mu czas na prawdziwą naukę dzieci. Nie każdy również czuje powołanie – wielu trafia bowiem do szkoły, którą traktuje jako ostatnią deskę ratunku i szansę na jakąkolwiek pracę. Młodzież jest bezszczelna i leniwa. Szkołę traktuje jako przykry obowiązek, dlatego nie chce spędzać z nauczycielami czasu wolnego.

Istnieje jednak wdzięczność?

Koniec roku szkolnego to jednak moment, kiedy można dostrzec, że nie jest tak źle… Uczniowie dziękują belfrom za cierpliwość. Co ciekawe, najchętniej wręcza się kwiaty tym, którzy bezlitośnie pytali przy tablicy lub robili niezapowiedziane kartkówki. Takich ludzi wspomina się najcześciej, ponieważ posiadają wyraźną osobowość. Dobroduszni nauczyciele nie zostają w pamięci. Hurtownia upominków przydaje się jednak uczniom i ich rodzicom. Gdy opuszcza się szkołęm, wypada wręczyć każdemu nauczycielom podarunek. Takie upominki jednak kosztują. Hurtownia oferuje często towary o niższej cenie, dlatego można kupić wiele prezentów w jednym miejscu.

 

Hurtownia upominków dla uczniów

Uczniowie dziękują belfrom. Oprócz symbolicznych kwiatów wręczają i upominki. Nauczyciele również obdarowują młodzież – najzdolniejsi uczniowie zostają bowiem nagrodzeni. Dostają książki czy drobne pamiątki. Hurtownia upominków okazuje się więc pomocna i dla grona pedagogicznego, które wyróżnia tych, którzy zdobywali nagrody w konkursach, zawodach lub uczyli się najlepiej.