prezent

Obdarowanie bliskich, to coś co wielu z nas traktuje jako wspaniałe doznanie. Bardzo często wolimy kupić oryginalne prezenty dla kogoś kogo darzymy uczuciem, aniżeli samemu od niego dostać podarunek. Nie chodzi o to, ile wydamy na dany prezent, ale sam fakt, że zechcemy wydać te pieniądze oraz zastanowimy się nad tym, co będzie najlepszym darem.

Pomysł

Pomysłów można mieć wiele, jednak oryginalne prezenty cieszą dużo bardziej aniżeli te standardowe. Oczywiście wiele zależy od okazji, ale gdy pragniemy kogoś zaskoczyć, warto dać mu wyjątkowy prezent bez okazji. Będzie to całkowite zaskoczenie, a tym samym – większa radość.

Co komu?

Wybór prezentu zależy od tego, komu go kupujemy. Co innego kupimy mamie, a co innego siostrze. Wszystko jest zależne od tego, co lubi obdarowany, jakie jest jego hobby, jakie ma wyczucie estetyczne, oraz po prostu co sprawi mu radość. Takie prezenty, jak pościel (satyna czy bawełna), są doskonałym prezentem dla śpiocha, który najchętniej pół dnia przesiedziałby w łóżku, piękna filiżanka to doskonały dar dla kawosza, a zestaw pędzli do makijażu, dla kobiety, która uwielbia się malować. Pomysłów jak widać może być bardzo wiele, liczy się jednak nasza umiejętność obserwacji oraz to jak znamy drugiego człowieka.