ciało

Każda z nas chciałaby zatrzymać czas – by zawsze prezentować się promiennie i młodo. Wszak twarz stanowi niejako naszą wizytówkę, to na niej odbijają się wszelkie stresy, stosowanie używek, zbyt mocne wystawianie się na działanie promieni słonecznych czy niewystarczająca ilość snu.

twarz

Przed sezonem urlopowym warto zatem zadbać o twarz w sposób kompleksowy – by była ona gładka, pozbawiona bruzd, zasinień czy niedoskonałości. Możemy rzecz jasna zdecydować się na rozwiązania ostateczne w postaci metod chirurgicznych. Najpierw jednak warto zastanowić się nad tym, czy nie ma prostszych sposobów na to, by twarz wyglądała młodo i pięknie.

Przede wszystkim musimy o nią dbać na co dzień – wieczorny demakijaż, nawilżanie i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne to stanowią niezbędne minimum. Jest jednak pewien prosty sposób na to, by wizualnie odmłodzić się nawet o kilka lat – są to masaże.

Żródło: http://www.akademia-masazu.pl/kurs-masazu-twarzy-mukabhyanga

Żródło: http://www.akademia-masazu.pl/kurs-masazu-twarzy-mukabhyanga

Zabieg ten każda z nas może wykonać sama w zaciszu własnego domu (choć warto oczywiście udać się także do profesjonalnego salonu, gdzie wykwalifikowany personel zadba o naszą twarz kompleksowo).

Zdecydowane polepszenie krążenia limfy w komórkach, znaczne rozluźnienie mięśni, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz uzyskanie lepszego kolorytu skóry – oto efekty masażu twarzy. Gdy wykonywany jest on regularnie, już w krótkim czasie możemy wyglądać kilka lat młodziej niż wskazuje na to metryka!

Zrewitalizowanie twarzy trwa jednorazowo zaledwie kilka minut, zapewne każda z nas może poświęcić ów czas na zadbanie o swoją urodę i o młodszy wygląd. Musimy jedynie nałożyć na powierzchnię skóry dowolny olejek do twarzy lub krem. Preparat wmasowuje się w pierwszej kolejności na obszarze nosa i brody, potem zaś na policzkach. Nie możemy zapomnieć także o szyi – jej wygląd bowiem często zdradza wiek kobiety.

Jak widać nie potrzeba pieniędzy, dużej ilości czasu i wysiłku, by zafundować swojej twarzy rewelacyjny, a zarazem bardzo prosty zabieg upiększająco – odmładniający. Jego efekty będą widoczne gołym okiem już w krótkim czasie. Pragniesz, by Twoja twarz promieniała zawsze niczym u dwudziestolatki? Zafunduj jej zatem kilka minut masażu dziennie, ona zaś szybko Ci się odwdzięczy!